Prodej byt 2+1, Ostrava, Plzeňská

Vstupte domů, váš nový byt o celkové ploše 55,1 m² na adrese Plzeňská 1121 má dva neprůchozí pokoje, kuchyni a šatnu. Ač je byt v původním stavu, můžete se ihned nastěhovat. Nebo se pusťte do rekonstrukce a vykouzlete si domov podle svých představ.
Obývací pokoj je největší místností bytu, 18,2 m². Ložnice s vestavěnou skříní má útulných 12,7 m². V kuchyni se bude radost otáčet, máte na to prostor 9,2 m². Předsíň hodnotíme včetně šatny, naměřili jsme 10,5 m². Dvěma nejmenšími prostory jsou umakartová koupelna s vanou 2,1 m² a záchod s 1 m².
Zateplený panelový dům, ve kterém se váš byt nachází, má 11 pater. Do 5. patra vyjedete výtahem, který zastavuje v mezipatře. Pro úschovu nepoužívaných věcí využijete sklepní kóji o výměře 1,4 m².
Video prohlídka domu zde: https://youtu.be/BBsBpoJNaH4
Okolí je perfektně vybavené, poskytuje vše, co čekáte od pohodlného života ve městě. Veřejná doprava je jen pár kroků od domu. Do školy i školky dorazíte procházkou do 5 minut. Potraviny nakoupíte na každém rohu. Milovníky přírody potěší lesopark Bělský les, který je vzdálený 200 m. Pokud vlastníte auto, vyhráli jste! Vždyť váš nový byt se nachází blízko výpadovky na Beskydy.
Náklady na bydlení včetně fondu oprav jsou stanoveny na 3.792 Kč. Dodavatele elektřiny a plynu si vyberete dle svých představ.
S financováním vám poradíme i jej zajistíme. Byt v osobním vlastnictví je okamžitě k dispozici. Těšíme se na shledanou při prohlídkách. Zavolejte mi pro domluvení termínu.
Cena: 2 336 250
Číslo inzerátu 125245

 

7.6.2022 | 21:32 | Prohlédnuto 20 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.