Prodej: 3kk/T/G, P5 – Barrandov.

Jedna se o bytovou jednotku 3+kk (63,5m²) + prostornou (59m²) terasu, situovaných ve 3.NP + garážové stání situovaného ve 2.PP projektu „Barrandov Hills“.
Užitná plocha 122,5 m².
Byt je umístěný v 3.NP domu s výtahem, bezbariérovým vchodem z ulice a s orientací oken na východ a sever. Orientace francouzských oken obývacího, dětského pokoje a terasy nabízejí bydlení s jedinečným výhledem na Prokopské údolí, svahy Dívčího hradu a panoramu Prahy až do centra.
Byt má dvě zvláštní koupelny s WC.
Na terase již je zřízená odpočinková zóna se sadou venkovního nábytků, houpacím křeslem a plynového venkovního ohřívače. Terasu z části lemuje živý plot z již vzrostlých tújí, které omezují nepříjemné foukaní a zajišťují komfortní soukromí.
Součástí bytu je klimatizační jednotka a exkluzivní kuchyňská německá linka vyrobená na míru, s kvalitní pracovní deskou a s vestavěnými elektrospotřebiči značky Elektrolux.
Součásti ceny bytu je i vybaveni v bezvadném stavu (dle přání).
Lokalita Barrandov disponuje širokou škálou občanské vybavenosti: školky a školy, lékárny a poliklinika, obchody a služby, zábava, volný čas a sportovní aktivity pro celou rodinu (Chuchelský háj a Prokopské údolí).
Pomůžeme se zajištěním financovaní.
Cena: 1
Číslo inzerátu 125755

 

21.6.2022 | 22:05 | Prohlédnuto 10 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.