PRODEJ: Vícegenerační rodinný dům P4-Pisníce.

Máte početnou rodinu a toužíte po vlastním pokoji pro každého a kancelář pro sebe? Nebo potřebujete vícegenerační bydlení? Klid a čisté ovzduší je Vaší podmínkou pro rodinné bydlení?
Prostorný (10+2) rodinný dům v žádané lokalitě Prahy, který disponuje i zahrádkou pro volnočasové aktivity s rodinou, nebo přáteli.
Objekt je situován na konci slepé ulice, kde panuje božské ticho a klid přerušovaný pouze zpíváním ptáčků. Ale i přes svoji samotu, má dům dobrou dostupnost do centra metropole, cca 20 minut autem. V dohledu je již i zprovoznění stanice metra „D“, což značně zvyšuje atraktivitu místa a hodnotu nemovitosti.
Užitná plocha objektu je 426 m2., z toho obytná plocha 318 m2. Celková plocha pozemku je 800 m2.
Tepelné čerpadlo značně šetří náklady na vytápění a velkoobjemová nádrž na dešťovou vodu poskytuje možnost zalévání zahrady během občasného sucha.
Pro více informací a termíny prohlídek mě kontaktujte, jsem Vám plně k dispozici i o víkendu.
Cena: 1
Číslo inzerátu 135896

 

20.5.2023 | 10:31 | Prohlédnuto 4 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.