PRODEJ: Ubytovací zařízení (penzion), Praha 4.

Máte ambice zahájit hostinský byznys a držet vše pod vlastní kontrolou?
Pak je to nabídka právě pro Vás: jedinečná možnost spojení rodinného bydlení a byznysu – zavedený penzion s vysokým hodnocením na ubytovacích platformách v žádané lokalitě Prahy.
Hosté mají možnost vybrat ze 3 pokojů, každý pokoj má vlastní koupelnu a WC.

Aktuální kapacita: 10 lůžek pro dospělé a 2 lůžka pro děti s možností dalších přistýlek. Luxusní apartmán má i dětský pokojíček, koupelnu s rohovou vanou, sprchovým koutem, bidetem a pračkou. Pro hosty je k dispozici Wi-Fi, zahrádka a parkoviště.
Zároveň je to skvělá možnost přizpůsobit celý objekt jenom pro hostinskou činnost. Celé přízemí, zateplená dvougaráž a další prostor aktuálně využívaný jako sklad potravin a prostorná půda představují volné prostory pro přebudování na další útulné apartmány. Případně, se dá zařídit i menší, ale útulné ubytování pro správce a údržbáře objektu.

Oplocený pozemek má odpočinkovou zónu a stálé tam zbývá dost místa např. pro – bazén, dětský koutek, zahradní altán s letní kuchyní a grilovací zónou, nebo z části může být využíván i pro rozšíření počtu parkovacích míst pro hosty.
V dohledu je již i zprovoznění stanice metra „D“, což značně zvyšuje atraktivitu místa a hodnotu nemovitosti.

Užitná plocha objektu je 426 m². Celková plocha pozemku je 800m².
Pro více informací a termíny prohlídek mě kontaktujte, jsem Vám plně k dispozici i o víkendu.
Cena: 1
Číslo inzerátu 135906

 

21.5.2023 | 14:34 | Prohlédnuto 3 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.