Prodej rodinný dům, Hukovice

Kupte si dům a uplatněte na něj novou dotaci Oprav dům po babičce. Ideální řešení pro mladé rodiny!
Rodinný dům nabízející spoustu prostoru. Tento dům se nachází v obci Hukovice, jen 10 km od Nového Jičína nebo Studénky a do půl hodiny jste v Shopping parku v Ostravě. Současná dispozice domu je 2+1 s prostornými pokoji i koupelnou, investicí do podkrovní vestavby lze docílit dispozice 4+1 nebo 4+kk.
Velkorysá koupelna o 20 m2 disponuje rohovou vířivou vanou, sprchovacím koutem, dvěma umyvadly a WC. Vytápění domu zajišťují krbová kamna s výměníkem nebo elektrické přímotopy, vodu Vám ohřeve elektrický bojler umístěný v koupelně. V domě je již rekonstruovaná elektřina v mědi, voda a dopady v plastu, plastová okna a vstupní dveře, zateplené podlahy i stropy.
Zdroj vody je zajištěn studnou, na hranici pozemku je připravena přípojka vodovodního řádu. Splašky jsou svedeny do kanalizace a tak nemusíte řešit každého čtvrt roku jejich odvoz.
K domu náleží hospodářská budova s komínem o zastavěné ploše 47 m2. Tento objekt nyní slouží k odložení zahradního nářadí nebo dřeva na zimu. Naskýtá se zde vytvoření venkovního krytého posezení s navazující terasou a bazénem nebo rozdělení pozemku a využití k dalšímu bydlení se samostatným parkovacím místem.
V domě se dá ihned bydlet nebo můžete přiložit ruku k dílu a vytvořit si moderní bydlení s fešáckým pláštěm. Po domě se můžete již nyní projít https://my.matterport.com/show/?m=JSnjibtAkJF
Doporučuji se přijít osobně podívat a probereme potenciál využití této nemovitosti.
Cena: 2 800 000
Číslo inzerátu 138216

 

29.8.2023 | 9:39 | Prohlédnuto 13 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.