PRODEJ: 3kk, 115m2, terasy, garáž. P4-Michle

NOVINKA!
Toužíte po moderním a bezpečném bydlení v rezidenčním komplexu s nonstop recepcí, ostrahou a zajištěným parkováním? V docházkové vzdálenosti od zábavy, nákupů, veškerých služeb a se skvělým napojením ke stanici metra? Pak tato nabídka je pro vás!
Prostorný a světlý byt v 6. patře novostavby s užitnou plochou 115m2, dvěma koupelnami s WC je umístěn v exkluzivním projektu „Rezidenční park Baarova“. Rychlostní výtah je samozřejmostí.
Terasy 7,5m2 a 5,1m2 jsou přístupné z obývacího pokoje a z ložnice.
Všechny pokoje jsou zvlášť.
Vytápění je centrální.
Garážové stání a prostorný sklep s plochou 5,8m2 jsou v ceně.
Přístup do budovy na čipy a vjezd do garáží funguje na základě rozpoznávání registračních značek. K dispozici rezidentů jsou kočárkárna i kolárna.
V okolí rezidence jsou supermarket, mnoho restaurací, mateřská školka, základní i střední škola, poliklinika, lékárna, zároveň několik sportovišť i místa pro chvíle relaxu a odpočinku (Balance Club Brumlovka).
V docházkové vzdálenosti je i Krčský les a v dojezdové vzdálenosti Průhonický park 11 minut autem. Stanice metra Budějovická je vzdálena pouze 2 minuty autobusem z blízké zastávky nebo cca 15 minut pěšky.
Rád Vás seznámím s bytem a okolím při osobní prohlídce, nebo pošlu doplňující informace do emailu. Pomůžu se zajištěním financování (hypotéka).
Cena: 1
Číslo inzerátu 139442

 

1.11.2023 | 15:29 | Prohlédnuto 35 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.