Pronájem rodinný dům, Šenov u Nového Jičína

Nabízíme pronájem rodinného domu ve slepé ulici Šenova u Nového Jičína, Záhumenní. Pronajímaná bytová jednotka s dispozičním řešením 4+kk se nachází v 1. patře domu se samostatným vstupem do domu i na přilehlou zahradu. Dům Vám nabízí velkoryse řešený otevřený prostor, kde je spojen obývací pokoj s kuchyní. Kuchyně je vybavena plynovou varnou deskou, elektrickou troubou a lednicí s mrazákem. V jídelním koutě se nachází stůl se židlemi. Pokoje jsou neprůchozí se střešními okny Velux. Koupelna je zařízena masážní rohovou vanou, sprchovým koutem a 2 umyvadly. Úložné prostory nabízejí skříně u schodiště nebo v pokojích.
Vytápění domu zajištuje plynový kotel v kombinaci radiátorů a podlahového topení nebo krbovými kamny umístěnými v obývacím pokoji.
Za horkých letních dnů určitě oceníte dřevěnou přístřešek s kuchyňkou a venkovní gril, kde si rádi posedíte s přáteli a dopřejete si kafíčko nebo grilovaný stejk.
Soukromí na pozemku je zajištěno vzrostlými tújemi a zděným plotem. K domu patří rovněž garáž a na pozemku je pohodlné parkování pro další automobily.
Pronájem domu je včetně zařízení na fotografiích.
Autobusová zastávka se nachází pár kroků od domu. Na vlakové nádraží můžete vyrazit i na kole, kde budete za cca 2-3 minuty .
PENB nebyl dodán, proto je v souladu se zákonem uváděná energetická náročnost budovy třída G.
Majitelem požadovaná výše nájmu je stanovena na částku 35.000 Kč bez záloh na energie, kauce ve výši 3 nájmů + provize realitnímu makléři ve výši jednoho nájmu. Majitel upřednostňuje dlouhodobý pronájem.
Rád Vás uvidím i na předem domluvené osobní prohlídce na telefonním čísle 602 732 968.
Cena: 30 000
Číslo inzerátu 139635

 

10.11.2023 | 17:57 | Prohlédnuto 17 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.