Prodej nebo výměna bytu 4+1, Nový Jičín, Jičínská

Hledáte bydlení pro početnou rodinu?
Máte dvoupokojový byt v Loučce nebo v Novém Jičíně a je pro vás již těsný? Nabízíme jeho výměnu za byt 4+1.
Námi nabízený byt 4+1 s lodžií se nachází na ulici Jičínská 221 v Loučce u Nového Jičína. Je v osobním vlastnictví v prvním podlaží panelového domu. Původní stav bytu je výzvou k popuštění Vaší fantazie a jeho rekonstrukci, kterou Vám můžeme zajistit dle požadavků. Dispozici bytu je možné shlédnout v půdorysu. 3 neprůchozí pokoje Vám zajistí klid k odpočinku nebo dětem ke studiu a s rodinou a přáteli se můžete setkávat v obývacím pokoji. Chodba nabízí dostatek místa pro vybudování vestavěných skříní na uložení bot i veškerého ošacení. V současné době probíhá zateplení stropů ve sklepních prostorech. V letošním roce bude provedeno zateplení domu a snížení energetické náročnosti domu ze současné třídy ,,D“ na klasifikační třídu ,,C“.
V blízkosti domu se nachází  obchod Hruška, Mini Market, potraviny Bobek, pizzerie nebo pošta. Autobusem dojedete místní MHD za vašimi nákupy do Kauflandu, Lídlu. Obchodního centra Tabačka nebo Retail parku FASTMALL. Lokální autobusový dopravcem Vás odveze do okolních vesnic a měst - Starého Jičína, Petřkovic, Valašského Meziříčí nebo Hranic na Moravě. V blízkosti bytu je několik dětských hřišť. 400 metrů od domu u ZŠ Dlouhá je vybudováno moderní multifunkční hřiště nabízející tartanovou běžeckou dráhu, hřiště na míčové sporty, koše na streetball, doskočiště pro skok daleký, workoutová sestava, herní prvky pro děti a okolo celého areálu in-line dráha. Děcka školou povinné dojdou na vyučování za čtvrt hodiny a do mateřské školky to dojdete ve stejném čase na druhou stranu obce.
Zdarma Vám zajistíme optimální variantu financování. Pokud Vás tato nabídka zaujala, pro bližší informace kontaktujte Jirku Váhalu a poté se s Vámi rád domluvím na termínu prohlídky.
Cena: 2 950 000
Číslo inzerátu 141731

 

15.2.2024 | 6:21 | Prohlédnuto 241 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Opište kód

Máte problém s čitelností textu?
Klikněte na tlačítko "Nový kód" a systém vygeneruje nový kód.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.