Prodej zavedený penzion, Nový Jičín, Pod Skalkou

Představujeme Vám jedinečnou příležitost pro investici do zavedeného Penzionu, který je situován na klidném místě na okraji malebného městečka Nový Jičín. Ideální pro ty, kteří chtějí kombinovat bydlení s podnikáním v cestovním ruchu. Nabízíme k prodeji rodinný dům s penzionem Bocheta, který si získal výbornou pověst mezi klienty z řad turistů i podnikatelů.
V přízemí penzionu se nachází bytová jednotka 3+1 obývaná jeho majiteli. Penzion nabízí svým hostům z řad turistů na dovolené, tak firemních zaměstnanců na služební cestě pohodlné a útulné ubytování ve 4 dvoulůžkových pokojích a 1 prostorném apartmánu. Jeden pokoj je uzpůsoben pro handicapované hosty včetně plošinového výtahu. Ve všech pokojích je k dispozici přistýlka, v apartmánu rozkládací pohovka. Součástí základního zařízení všech pokojů je koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a sociální zařízení. Samozřejmostí je televize se satelitním příjmem ve všech pokojích, pohodlný nábytek, lednička a bezdrátový přístup k internetu zdarma.
Příjemné posezení nabízí letní terasa či útulná společenská místnost s kompletně zařízenou kuchyní s jídelnou, ve které si hosté připraví celodenní stravu.. K dispozici je také plně vybavená kuchyň. Ke každému pokoji je řidičům umožněno zdarma parkování přímo u objektu.
V budově penzionu nechybí úschovnu kol a lyží.
Pro hosty, kteří nechtějí vařit je k dispozici Kaufland vzdálený 200 metrů nebo několik gastronomických zařízení v jeho okolí.
PENB nebyl dodán, proto je v souladu se zákonem uváděna energetická náročnost budovy třída G.
O využitelnosti penzionu se můžete přesvědčit z pohodlí Vašeho domova ve video prohlídce https://youtu.be/HeRSqHYmSig nebo 3D scanu https://my.matterport.com/show/?m=JVzNSZTB7ym
Autobusová zastávka je vzdálena 50 metrů od domu. MHD Vás dopraví na vlakové nádraží vzdálené 2 km. V okolí Penzionu Bocheta je k dispozici široký výběr sportovního a kulturního vyžití. Navštívit můžete 3 km vzdálený lyžařský areál Svinec, kryté i venkovní tenisové kurty, fotbalový nebo hokejový stadión, atletickou dráhu, bazén nebo nově vybudovaný skate a bike park. Oblíbeným turistickým cílem je zřícenina hradu Starý Jičín nebo 8 km vzdálený Štramberský hrad a Trúba. K návštěvě zve také čtvercové Masarykovo náměstí s podloubím či Muzeu Novojičínska umístěné v interiérech renesančního zámku. Letiště Leoše Janáčka je vzdáleno 20 minut jízdy autem.
Pokud vás tato nabídka zaujala a zvažujete spojit bydlení s podnikáním, neváhejte se obrátit na makléře Jirku Váhalu pro více informací a domluvení možné prohlídky. Těšíme se na vaši návštěvu a možnou spolupráci.
Cena: 22 000 000
Číslo inzerátu 143630

 

24.4.2024 | 7:52 | Prohlédnuto 104 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Opište kód

Máte problém s čitelností textu?
Klikněte na tlačítko "Nový kód" a systém vygeneruje nový kód.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.