Prodej stavební pozemek, Nedabyle

Hledáte ideální místo pro vybudování svého vysněného domova? Představujeme Vám jedinečnou příležitost koupě pozemku o rozloze 1.757 m2 s rodinným domem určeným ke zbourání nebo kompletní rekonstrukci. Pozemek se nachází v malebné obci Nedabyle nedaleko Českých Budějovic. Tento dům v současném stavu je perfektním řešením pro ty, kteří nechtějí čekat na vyřízení stavebního povolení a mají touhu vytvořit si domov přesně podle svých přání a představ.
Nedabyle je klidná obec obklopená přírodou, avšak s výbornou dostupností do Českých Budějovic, což zajišťuje pohodlí a klid zároveň.
Pozemek je nabízen za atraktivní cenu, což představuje skvělou investiční příležitost vzhledem k potenciálu místa a možnosti přizpůsobení výstavby podle Vašich představ. Současná dispozice domu 2+1 nabízí výhodu ve velké zastavěné ploše čítající 336 m2 a tím nabízí možnost rozšíření o další pokoje. Vaše soukromí zajistí prostorná zahrada svažující se na jižní stranu s možností výstavby bazénu, pěstování zeleniny nebo výsadby ovocných stromů.
Naproti domu je mateřská a základní škola pro 1. stupeň s jídelnou a družinou. Za pár minut se dostanete na autobusovou zastávku, odkud dojedete do Českých Budějovic, Třeboně nebo Trhových Svin. Tato lokalita zajišťuje nejen pohodlí a klid, ale také rychlou a snadnou dostupnost veškeré občanské vybavenosti.
Pro více informací a případnou prohlídku neváhejte kontaktovat makléře Jirku Váhalu.
Cena: 4 499 000
Číslo inzerátu 144158

 

16.5.2024 | 14:55 | Prohlédnuto 64 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Opište kód

Máte problém s čitelností textu?
Klikněte na tlačítko "Nový kód" a systém vygeneruje nový kód.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.