Pronájem apartmán, Nový Jičín, K. Schwarze

Máme pro vás nabídku dlouhodobého pronájmu apartmánu na ulici K. Schwarze v Novém Jičíně. Tento apartmán o celkové ploše 20 m2 je ideální volbou pro bydlení pro jednotlivce či pár, kteří hledají pohodlné a cenově dostupné bydlení v centru města. Apartmán se skládá z pokoje a vlastního sociálního zařízení se sprchovým koutem a WC. K dispozici je také společná kuchyně, která je vybavená spotřebiči a pračkou se sušičkou.
PENB třídy F. Byt se nachází na ulici K. Schwarze, což znamená, že budete mít vše potřebné na dosah ruky - obchody, restaurace i kavárny. Centru města nabízí skvělou dostupnost veřejné dopravy a veškerou občanskou vybavenost.
Majitel požaduje nájemné včetně energií ve výši 8.000 Kč pro 1 osobu. Kauce je stanovena na částku od 10.000 Kč + provize RK ve výši 10.000 Kč. Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemníka na základě jim zvolených kritérií. Myslíte si, že tento byt může být ideální pro Vaše nové bydlení? Nečekejte, než vám tento byt někdo vyfoukne před nosem! Pro více informací a sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat makléře Jirku Váhalu.
Cena: 8 000
Číslo inzerátu 144233

 

19.5.2024 | 18:40 | Prohlédnuto 76 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Opište kód

Máte problém s čitelností textu?
Klikněte na tlačítko "Nový kód" a systém vygeneruje nový kód.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.