Pronájem zařízený byt 1+kk, Starý Jičín

Nabízíme pronájem zařízeného bytu 1+kk v blízkosti centra Starého Jičína. Otevřený prostor poskytuje veškeré moderní vybavení a dostatek místa pro obývací pokoj, ložnici, jídelní a kuchyňský kout, čímž vytváří příjemné prostředí. Kuchyňský kout disponuje elektrickou varnou deskou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnkou a základní sadou nádobí. V koupelně spojené s toaletou je umístěn sprchovací kout. Prostorná vestavěná skříň v předsíni nabízí dostatek úložných prostor pro Vaše ošacení.
Po dohodě s majitelem je možné zajistit veškerý komfort bydlení spojený s úklidem a výměnou ložního prádla.
Tento byt nabízí příjemné a útulné bydlení pro jednu osobu či pár.
V blízkosti se nachází obchod, restaurace, základní a mateřská škola, pošta, zdravotnická zařízení a veřejná doprava, což zajišťuje pohodlný a snadný přístup ke všem potřebným službám.
Cena nájmu činí 10.200 Kč, zálohy na energie jsou stanoveny na částku 4.000 Kč. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši tří měsíčních nájmů, provize RK ve výši 12.000 Kč. Pro více informací a případnou prohlídku neváhejte kontaktovat makléře Jirku Váhalu. Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemníka na základě jim zvolených kritérií.
Vezměte si pár osobních věcí a můžete se ihned stěhovat.
Cena: 10 200
Číslo inzerátu 144752

 

7.6.2024 | 6:17 | Prohlédnuto 26 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Opište kód

Máte problém s čitelností textu?
Klikněte na tlačítko "Nový kód" a systém vygeneruje nový kód.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.