Pronájem komerční prostor, Nový Jičín

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost pronájmu nebytového prostoru na prestižní adrese Masarykovo náměstí v Novém Jičíně. Tento prostor je ideální pro kancelář, prodejnu, obchodní zastoupení firmy nebo e-shop. Vstup do prostoru je zajištěn přímo z náměstí.
K dispozici sociální zařízení. PENB nebyl dodán, proto je v souladu se zákonem uváděna energetická náročnost budovy třída G.
Cena pronájmu bez energií činí 8.000 Kč, Záloha na energie ve výši 1.500 Kč. Majitel požaduje vratnou kauci 16.000 Kč + provize RK ve výši 10.000 Kč.
V současné době žádný prostor s přímým vstupem z náměstí v Novém Jičíně nenajdete. Myslíte si, že by tento prostor mohl být ideální pro Vaše podnikání? Pro více informací a případnou prohlídku neváhejte kontaktovat makléře Jirku Váhalu.
Cena: 8 000
Číslo inzerátu 144762

 

7.6.2024 | 13:37 | Prohlédnuto 14 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Opište kód

Máte problém s čitelností textu?
Klikněte na tlačítko "Nový kód" a systém vygeneruje nový kód.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.