Prodej stavební pozemek, Sedlnice

Hledáte pozemek v klidném místě obce Sedlnice v okrese Nový Jičín? Nabízíme k prodej mírně svažitý stavební pozemek o velikosti 1.740 m2 určený ke stavbě rodinného domu. Přístup na pozemek je zajištěn z místní obecní komunikace. Velikostí je pozemek ideální pro venkovní vyžití nebo ho můžete rozdělit na dvě části a postavit zde 2 domy pro Vaší početnou rodinu nebo si vyberete svého souseda.
V Sedlnicích najdeme základní občanskou vybavenost - mateřskou a základní školu, obchod nebo třeba poštu, saunu, knihovnu a praktického lékaře. Dopravní spojení do práce a za nákupy a kulturou zajistí autobusové a vlakové spojení. Můžete využít blízkost dálnice D1 a D 48 a rychle dojet do Ostravy, Frýdku-Místku nebo Nového Jičína. Za pár minut dojedete do Studénky, Příboru nebo průmyslové zóny v Mošnově.
Elektřina, voda a plyn jsou v blízkosti pozemku. Přístup na pozemek je z obecní cesty.
Nabízíme kompletní služby výstavby rodinného domu od projektu po stavební povolení až po kolaudaci. Samozřejmostí je zajištění financování.
O tom, jak by mohlo Vaše nové bydlení vypadat, se můžete přesvědčit z pohodlí Vašeho domova ve vizualizaci nebo videoprohlídce https://youtu.be/NzLMTdxbIyQ
Pokud Vás tato nabídka zaujala, pro bližší informace kontaktujte Jirku Váhalu a poté se s Vámi rád domluvím na termínu prohlídky.
Cena: 2 088 000
Číslo inzerátu 144775

 

7.6.2024 | 20:29 | Prohlédnuto 18 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Opište kód

Máte problém s čitelností textu?
Klikněte na tlačítko "Nový kód" a systém vygeneruje nový kód.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.