Prodej velký rodinný dům Kamenice okr. JI RD 4+kk

Prodej prostorově velkoryse řešeného přízemního rodinného domu s velkým podkrovním prostorem 240 m2 v obci Kamenice, část Kamenička, okres Jihlava, kraj Vysočina. RD nyní disponuje bytem o velikosti 4+kk (3,5+1). Obytný prostor působí velmi prostorně a vzdušně, lze ho rozšířit v přízemí a zejména o půdní vestavbu. Celkový stav dobrý, obyvatelný a funkční, vhodný k rekonstrukci a přestavbě podle vlastních požadavků. Nabízí se široké spektrum využití: jedno a vícegenerační, bytový dům se 3 až 6 bytovými jednotkami, dům pro seniory, pro podnikání, živnost, apod. Příjezd k objektu po asfaltové cestě. Příslušenství tvoří garáž, prosklenná uzavíratelná veranda, pozemek za RD, dvě zastřešené terasy pro posezení, skladovací prostory, malá dílna, venkovní parkovací stání s vjezdem a okrasná předzahrádka je v užívání od obce.
Budova je zděná z pálených cihel, postavena byla v r. 1977, hlavní rekonstrukce probíhaly od r. 2004 do r. 2013. Střecha sedlová, krytina osinkocementová vlnovka, krov je ve velmi dobrém stavu, podlahy betonové obložené PVC nebo dlažbou, většina oken včetně verandy je tvořena novými plastovými okny a část oken je dřevěných zdvojených, hlavní vchodové dveře jsou nové plastové celoprosklené, interiérové dřevěné plné a prosklené.
IS: elektro rozvod 220 a 380V dvoutarifní (nízký a vysoký), veřejná pitná voda a kanalizace, ústřední plynové vytápění, instalovaný krb, ohřev vody zajišťuje elektr. bojler 120 l, připojení k internetu. Rozvod TV signálu koaxiálním kabelem. Možnost zřízení pevné telefonní linky.

Interiér : z ulice vcházíme do prosklené verandy 24 m2, dále zádveří s předsíňovou stěnou 2,7 m2, předsíně 8,6 m2, vlevo vstup do garáže. Z předsíně vpravo vejdeme do kuchyně 25,6 m2, vpravo je vstup do samostatné ložnice 21,4 m2 pro zachování soukromí. Vedle kuchyně je široký průchod do největší místnosti, kterou je obývací pokoj 29,3 m2. Z obývacího pokoje vlevo je bývalý dětský pokoj 20 m2, vpravo je spojovací chodba 7 m2, se vstupy do koupelny 6,5 m2, samostatné toalety 1,7 m2 a zadní zádveří 5,2 m2 se vstupem do menšího pokoje 8 m2.
Vybavení: v kuchyni je velká kuchyňská linka ve tvaru písmene L, délka pracovní desky 4,3 m, stav KL dobrý, el. sporák se sklokeramickou deskou, příprava pro digestoř s odtahem do komína, instalace pro plynovou desku (přívod). V obývacím pokoji je nízká stěna a vstup na krytou venkovní terasu 12 m2 a pozemek. V ložnici je snížený strop 2,5 m. Prostorná koupelna disponuje standardní vanou, sprchovým koutem, 2 umyvadly a koutem pro pračku. Garáž o výměře 25,5 m2 s velkým regálovým systémem a závěsnými policemi, dále je vstup do dílničky 2,6 m2 s instalovaným plynovým kotlem.
Podlahová plocha bytu o celkové výměře 160 m2, celková užitná plocha včetně příslušenství a půdního prostoru je 460 m2, zastavěná plocha budovy je 242 m2, zahrada má výměru 130 m2, předzahrádka s vjezdem v užívání 119 m2, celková plocha pozemků je 503 m2, z toho v OV 384 m2.
Okolí je plné zeleně. Obec Kamenička má cca 180 obyvatel, je obklopena lesy, poli, loukami a rybníky, nadmořská výška cca 550 m.
V obci je kulturní dům, hasička, hospůdka, místní knihovna, zrenovované dětské hřiště, zemědělské družstvo, rozvinutá zemědělská výroba, pošta jen podací. Každoročně se zde pořádají nejrůznější kulturní a společenské akce, mimo jiných různé slavnosti, plesy, zábavy a soutěže pro děti i dospělé. Nabídka obchodů a služeb včetně lékařů, pošty, obecního úřadu, MŠ, ZŠ, dětská hřiště, fotbalové hřiště s občerstvením, restaurace a další je zastoupeno v městyse Kamenice vzdáleném 2 km.
Doprava autobusová, železniční zastávka Bítovčice vzdálena cca 8 km, výborná dostupnost automobilem vzhledem k poloze a blízkosti dálnice D1 vzdálené 5 km, krajské město Jihlava 18 km, okresní město Třebíč 19 km, město Velké Meziříčí 16 km.
Hodnocení makléře: vhodné pro zájemce hledající velké a prostorné bydlení v
klidném prostředí menší obce obklopené lesy. Doporučujeme!

Z důvodu, že PENB - energetický průkaz budovy nebyl dosud prodávajícím předložen je v inzerci uváděna třída „G“ tedy budova mimořádně energeticky nehospodárná a PENB bude předložen kupujícímu do 1 měsíce.
Nemovitost je ihned k dispozici, připravena k okamžitému bydlení. Další informace Vám rádi sdělíme na telef. č. 777200557.
Cena: 1
Číslo inzerátu 85287

 

3.10.2019 | 11:57 | Prohlédnuto 89 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.